Svarīga informācija
Tiem, kuri jau agrāk ir apguvuši astroloģijas zinātnes pamatus, piedāvājam interesantus speciālos kursus:

1) Vēdiskā astroloģija.

2) Hamburgas astroloģija.

3) Minerālu astroloģija. Horoslopa korekcija ar dārgakmeņu un minerālu palīdzību.

4) Cilvēka profesionālās noslieces un biznesastroloģija.

5) Jupitera un Saturna psiholoģiskā un karmiskā ietekme uz personības veidošanos.

6) Karmiskā astroloģija : Melnā Mēness ( Lilit) un Baltā Mēness (Selēna) nozīme un ietekme.

7) Kā saprasts savu bērnu.

Informācija zvanot 26003540

Būsiet laipni gaidīti mūsu skolā.
Piedāvājam apgūt astropsiholoģijas zināšanas. Esam gatavi dalīties prasmēs un iemaņās, lai jūs veiksmīgi apgūtu un attīstītu sevī mākslu sajust un saprast, kas notiek savā vai cita cilvēka Dvēselē.

Nodarbības sāksies 2017.gada janvārī. Visus interesentus aicinām rakstīt uz e-pastu kurtisha@inbox.lv.
Klasiskās astroloģijas asociācija „Ūdensvīra zīme” un Latvijas Klasiskās Astroloģijas augstskola uzņem klausītājus 1. kursā. Piedāvājam apgūt astropsihologa konsultanta un astroloģijas pasniedzēja specialitāti.

Aicinām Jūs uz atvērto durvju dienu: 23.augustā no 17.00-20.00 ; 13.septembrī no 17.00-20.00 vai 5.oktobrī no 17.00-20.00.

Mūsu adrese: Rīga, Cēsu ielā 43 – 16 (domofons 16)

Ir iespēja izvēlēties mācību programmu:

- Nodarbības notiek 2 reizes nedēļā, mācību ilgums 3 gadi,

- Nodarbības notiek 1 reizi nedēļā, mācību ilgums 4 gadi,

- Tālmācības iespējas.

Papildus informāciju varat iegūt zvanot pa tālruni 26003540
Kad Dievs atsūta Dvēseli iemiesoties laicīgai dzīvei uz Zemes, tā jau zin, kur un ar ko viņai būs jādzīvo. Bet kā tā dzīvos, ir atkarīgs no daudziem apstākļiem. Astroloģija palīdz cilvēkam saprast sevi, apzināties savu potenciālu un iespējas, un kompleksus, lai izvēlētos, kā labāk dzīvot. Astroloģija palīdz labāk saprast citus un veidot harmoniskas attiecības ar saviem līdzcilvēkiem. Palīdz saprast savu partneri un saredzēt kompromisa iespējas nesaskaņu brīdī, vieglāk risināt ģimenes problēmas, apzināties savus un savu bērnu talantus, lai veiksmīgāk sevi realizētu dzīvē. Dod atbildi uz daudziem „kāpēc?”. Nav nevienas dzīves sfēras, kuru nevarētu aplūkot un izanalizēt caur astroloģjas prizmu. Jāprot tikai zinoši un nenodarot ļaunumu citam, saskatīt tam brīdim un tai situācijai maksimāli labvēlīgāko risinājumu. Tāpēc aicinām visus, kuri jau ir saskārušies ar šīs senās zinātnes fenomenālajām iespējām un kuri vēl tikai sākuši interesēties par astroloģijas zinātni, pievienoties mūsu pulciņam Klasiskās Astroloģijas skolā. Mums ir uzkrāta liela pieredze tieši astropsihologu sagatavošanā. Skola darbojas jau 19 gadus un ir specializējusies astropsiholoģijas zināšanu studēšanā un popularizēšanā. Esam gatavi dalīties zināšanās, prasmēs un iemaņās, lai Jūs veiksmīgi apgūtu un attīstītu sevī mākslu sajust un saprast, kas notiek savā vai cita cilvēka Dvēselē. Jo rīcība – tā ir tikai ārējā izpausme tam, ko mēs pārdzīvojam sevī iekšā.

Bērni - ir visneaizsargātākie cilvēli uz Zemes. Lai viņi izaugtu brīvi, droši, radoši, laimīgi, mums, tiem, kuri audzina bērnu, jau no mazotnes būtu jāzin viņa rakstura īpatnības, viņa individuālās vajadzības, viņa iespējamos kompleksus, kas vēlāk varētu stipri traucēt būt veiksmīgam dzīvē.

Būsiet laipni gaidīti! Mācību ilgums – 4 gadi. Mācības - latviešu un krievu valodā. Beidzot skolu tiks izsniegts Klasiskās Astroloģijas Asociācijas „Ūdensvīra zīme” diploms.

tālr.(+371)26003540, kurtisha@inbox.lv
KLASISKĀS ASTROLOĢIJAS ASOCIĀCIJA “ŪDENSVĪRA ZĪME”
PIEDĀVĀ APMĀCĪBAS KURSU
“KĀ SAPRAST SAVU BĒRNU”

Visi, kas vēlās studēt vai papildināt zināšanas ļoti intresantajā astroloģijas novirzienā „ASTROPSIHOLOĢIJA”, būsiet ļoti gaidīti jaunā kursa nodarbībās, tās notiks latviešu valodā. Nodarbības vadīs astroloģijas pasniedzēja, astropsiholoģe Irēna Lobānova.
Nodarbības notiek 1 reizi ndēļā.
Bērni ir visneaizsargātākie cilvēki uz Zemes. Lai viņi izaugtu brīvi, droši, radoši, laimīgi, mums, tiem, kuri audzina bērnu, jau no mazotnes būtu jāzin viņa iedzimtais potenciāls, rakstura īpašibās, viņa individuālās vajadzības un iespējamos kompleksus, kas vēlāk varētu stipri traucēt būt dzīvē veiksmīgam. Tapēc aicinām apmeklēt nodarbības astropsiholoģijas kursā , kurā apgūsiet astroloģijas pamatzināšanas un saņemsiet vispusīgu informāciju par savu bērnu.

Ar cieņu, astropsiholoģe Irēna Lobānova
tālr. 26003540, e-pasts: kurtisha@inbox.lvLatvijas Klasiskās Astroloģijas Augstskola „Ūdenvīra zīme”

Interesentus aicina studēt klasisko astroloģiju. Apmācības skolā notiek balstoties uz KAA (Maskava, Krievija) programmām un metodikām. Mācību ilgums 4 gadi. Pēc studiju beigšanas studenti saņem 2 specialitātes - astropsihologs-konsultants un astroloģijas pasniedzējs.
Tie, kuri mācījušies astroloģiju jau agrāk, var pretendēt uzsākt studijas 2.vai 3. kursā.
Tiem, kuri jau apguvuši astroloģijas pamatzināšanas, mēs piedāvājam papildus kursus un seminārus:
1) Vēdiskā astroloģija (9 mēneši),
2) Hamburgas astroloģija (4 mēneši),
3) Astromineroloģija (4 mēneši),
4) Cilvēka profesionālās dotības un biznesastroloģija (4,5 mēneši),
5) Jupitera un Saturna ciklu psiholoģiskā un karmiskā ietekme uz cilvēka personības attīstību (4,5mēneši),
6) Karmiskā astroloģija: Melnā Mēness (Lilit) un Baltā Mēness(Selena) nozīme un ietekme (2 mēneši),
7) Sievietes veselība un bērna ieņemšana (1 mēnesis).
Nodarbības notiek 1 reizi( 3 stundas) nedēļā darbdienās no rīta vai vakarā, vai sestdienās .

Tālr. 26003540
kurtisha@inbox.lv
На первую страницу