RUSkolas vēsture Skolas programma Raksti Svarīga informācija Pasniedzēji Fotogrāfijas

<

Latvijas Klasiskās Astroloģijas augstskola (LKAA) „ Ūdensvīra Zīme” - tā ir attīstības un pašizaugsmes iespēja. Mūsu skola Latvijā ir viena no pirmajām, kura popularizē astroloģijas zinātni.

    Mūsu mērķi:

  • propogandēt astroloģijas zināšanas,

  • paaugstināt astroloģijas zinātnes prestižu,

  • veikt pētījumus izmantojot astroloģijas zinātni,

  • nodrošināt augstas kvalifikācijas astroloģijas pasniedzēju un konsultantu darbu, paaugstināt astroloģijas, kā profesijas, prestižu.

Astroloģijas augstskolā „ Ūdensvīra Zīme” strādā pasniedzēji ar ilggadēju darba pieredzi . Dalās ar klausītājiem savās zināšanās, uzkrātajā pieredzē konsultantu darbā, piedāvā unikālas autorlekcijas par dažādām sociālās dzīves tēmām.

Pamatkurss tiek apgūts četros gados. Nodarbības ietver lekcijas un seminārus.

Veiksmīgi absolvējušie augstskolu, saņem diplomus.

Mēs sniedzam augstas profesionālās zināšanas.

Skolas programmā ietilpst : astropsiholoģija, astromedicīna, karmiskā astroloģija, horārā astroloģija, saderības astroloģija (sinastrija), mundānā astroloģija( valstu), prognožu metodes, meteoroloģiskā astroloģija un biznesastroloģija, lekcijas un semināri astroloģiskajā konsultēšanā.

Ja Jūs atrodaties krustcelēs un ir vēlēšanās kaut ko izmainīt savā dzīvē, - nāciet apgūt interesantu profesiju, kas ļaus Jums pašrealizēties.

Astroloģiskās zināšanas var apgūt katrs, kam ir interese izzināt pašam sevi un izpētīt dzīves likumsakarības kopumā. Tās palīdzēs Jums atrisināt vecās problēmas ar jaunām metodēm.

Astroloģijas zināšanas sniedz drošības un optimisma sajūtu.

Izdariet savu izvēli! Rezultāts pārsniegs gaidīto!